Mon08212017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва 3D графіка У Воронежі готуватимуть фахівців з 3D-графіці

У Воронежі готуватимуть фахівців з 3D-графіці

При Воронезькому державному університеті тепер будуть готувати фахівців з анімації, 3D-графіки та операторського справі: у столиці Чорнозем'я відкривається «Школа Анімація студії Wizart».

Ініціатором даного проекту стала воронезька студія Wizart Animation, яка вчора презентувала мультиплікаційний фільм «Снігова королева».

- Нашій студії не вистачає рук, креативно мислячих, молодих, талановитих хлопців. Тому, заручившись підтримкою губернатора Воронезької області Олексія Гордєєва, спільно з продюсером і режисером Тимуром Бекмамбетовим (студія Bazelevs) ми виступаємо з ініціативою зробити ВДУ майданчиком «Школи Анімація студії Wizart», - зазначив виконавчий продюсер студії Володимир Миколаїв.

Відомо, що навчати всіх бажаючих будуть за чотирма напрямками: базовий курс Autodesk Maya, базовий курс Autodesk Max, базовий курс Pixologic Zbrush, базовий курс по анімації. В якості викладачів виступлять досвідчені співробітники студії - керівники відділів та провідні фахівці, сертифіковані інструктори, а також викладачі ВДУ. Всі випускники таких курсів отримають сертифікати як від студії Wizart Animation, так і від ВДУ встановленого зразка, а також міжнародні сертифікати компанії Autodesk. Студенти, що пройшли курс лекцій, будуть мати ряд переваг при влаштуванні на роботу в Wizart Animation.

Правда, відзначимо, що поки точної дати, коли ж «Школа анімації студії Wizart» прийме перших учнів, не називається.

Довідка «Е!»:

Wizart Animation - одна з найбільш швидко розвиваються анімаційних студій в Росії. Освічена в 2001 році студія налічує більше 150 штатних співробітників. Основний напрямок діяльності Wizart Animation - виробництво високоякісних сімейних анімаційних фільмів та мультиплікаційних серіалів.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar