Mon08212017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Art Виставка Джонатана Мезі

Виставка Джонатана Мезі

Один з найбільш експресивних і спонтанних художників Європи обіцяє протягом трьох днів до невпізнанності змінити інтер'єр галереї Red October. Він знаменитий проектами, створеними під конкретне виставковий простір.

Художник неговіркий і, віддаючи Червоний Жовтень в його руки, організатори виставки не можуть навіть припустити, на що надихнуть Мезі автентична плитка і чавунні колони колишнього шоколадного цеху. Єдине, що відомо - це назва виставки, а саме: Erz General Red Parsifal, навряд чи розкриває художній задум автора.
В якості матеріалу для інсталяції Мезі вибрав пакувальну плівку. У лабіринті з плівки глядач знайде розписані яскравими фарбами автопортрети Мезі і відзняте їм відео.
Німецького художника можна назвати екстремістом від мистецтва. У кожній своїй роботі і численних маніфестах Мезі пропагує культ мистецтва і пророкує його диктат на землі в недалекому майбутньому. Масштабна інсталяція в Red October розкриє ще одну грань творчості Мезі. Автор буде творити в режимі реального часу. Яким виявиться новий проект, ми дізнаємося на відкритті, але одне можна сказати точно: за метрами плівки буде як завжди ховатися величезна харизма і незмінна для всієї його творчості шалена енергія.
Мезі працює у всіх основних жанрах мистецтва: живопис, скульптура, перфоманс. Він брав участь у Берлінській бієнале в 1998 році, персональні виставки та перфоманси проходили на всіх континентах. Роботи художника зберігаються в зібраннях Центру Помпіду, Saatchi Gallery та інших музеях. У Москві виставки його скульптурних та живописних робіт неодноразово проходили в галереї Ріджина.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar