Mon08212017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Art Виставка Іллі та Емілі Кабакових

Виставка Іллі та Емілі Кабакових

У галереї Red Octobеr відкрилася виставка Іллі та Емілі Кабакових «Пам'ятник зниклої цивілізації».

У теперішньому вигляді проект був реалізований в Палермо в 1999 році, в зруйнованому комплексі початку XX століття, потім у Києві, на Першій бієнале сучасного мистецтва Arsenale 2012, тепер інсталяція вперше представлена ??в Москві.
«Основна мрія останніх десяти років: зробити« пам'ятник »тієї цивілізації, в якій я народився, вчився і жив. Йдеться про Союз Радянських Соціалістичних Республік, якого тепер немає »- каже Ілля Кабаков. Світ бюрократичного достатку, комунальних квартир, дитинства, спогадів, інтерес до науки і творчості - через простір окремої людини відтворюється світ величезною цивілізації, яка, здавалося, розрахована на століття, розпалася і зникла так несподівано і швидко для її мешканців.
Виставка демонструє життя пішов у минуле радянського суспільства в цілому, а так само дає можливість почути "самотній голос" маленької людини, майже похованого під грандіозної ієрархічної пірамідою держави.
Суб'єктивний погляд Кабакових складається з 140 самостійних робіт: колажів, ескізів, малюнків, макетів, текстів і об'єднаний в інсталяцію інсталяцій. У центрі залу розміщений архітектурний макет підземного музею-пам'ятника затонулої Атлантиди СРСР, у який могли б увійти всі ці інсталяції-кімнати.
Всі ці макети були втілені в різних музеях світу, таких як Кунстхалле в Гамбурзі, Помпіду в Парижі, Музей Стеделек в Голландії та багатьох інших.

У цій машині часу супровідні тексти змагаються з візуальним рядом і вносять у загальне відчуття утопії ноти іронії і веселого абсурду.
У галереї Red October зробили глобальну перепланування, слідуючи концепції художника, відтворено простір чи то будинку культури, чи то розкішного червоного куточка радянських часів.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar