Mon08212017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Art Криза на шляху до мистецтва

Криза на шляху до мистецтва

Економічна криза стала тією непереборної причиною, по якій уряду Петербурга довелося відмовитися від будівництва Палацу мистецтв на Василівському острові.

Тим часом проект повинен був зайняти гідне місце серед визначних пам'яток північної столиці і затьмарити існуючі аналоги старенької Європи.

Не дивно, адже передбачалося, що будівельники зведуть на місці колишнього трамвайного парку понад 80 тисяч кв.м., на яких розмістяться виставковий і громадський центр, сучасний конференц зал, концертний зал більш ніж на півтори тисячі місць і навіть мультимедійна студія.

Незважаючи на те, що амбітна будівництво ще не почалася, угорська компанія TriGranit - підрядник даного проекту, оцінила свої збитки у 10 млн. доларів. Така сума була витрачена будівельниками на проектну документацію, проте місто не передбачає виплату компенсації.

Таким чином, угорська підрядник, який почав свою діяльність на ринку екс-град начальниці в кінці 2007 року, залишає всі проекти в Росії. Як виявилося ще раніше, TriGranit відмовився від забудови ділового кварталу на колишніх Бадаевских складах і проекту в Краснодарі, а також продав свою частку в споруджуваному ТРЦ «Мозаїка» в Москві.

Залишається сказати, що, як пообіцяв губернатор Петербурга Георгій Полтавченко, 8 га колишнього трамвайного парку не залишаться порожніми і обов'язково заповняться «не менш цікавими проектами».

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar