Mon08212017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Здоров'я Новини здоров'я Ви і Ваша сім'я Найбільш шкідлива їжа в світі

Найбільш шкідлива їжа в світі

Яких тільки продуктів немає на полицях наших магазинів. Але чи всяка їжа, яку ми споживаємо, є корисною? Найчастіше під яскравими упаковками ховаються продукти-вбивці, які при регулярному вживанні (і в великих кількостях) здатні завдати організму непоправної шкоди.

Отже, яка ж їжа в світі сама шкідлива? У чому полягає її вбивчих для нашого організму? Яка на цей рахунок існує статистика? З якими застереженнями з цього приводу виступають вчені?

Чіпси і сухарики очолили «антирейтинг»

Нещодавно фахівці ряду профільних інститутів гігієни харчування і токсикології перейнялися складанням своєрідного «антирейтингу» продуктів, куди вирішили вписати ті з них, які найбільш небезпечні для людини. Перша строчка в ньому дісталася улюбленим багатьма чіпсам.

Про шкоду чіпсів говорять так часто, що інформація вже пропускається повз вуха. Але не варто так легковажно нехтувати небезпекою цього з дозволу сказати ласощів. Хоча б тому, що не всі чіпси виготовляються з картоплі, як ми наївно думаємо. З'ясувалося, що чимала кількість виробників використовують замість нього пшеничне або кукурудзяну муку, а також крохмаль. Наприклад, отриманий з генетично модифікованої сої. І щоб «запахло» картоплею, в чіпси додають спеціальні ароматизатори і підсилювачі смаку (у їх числі відомий глутамат натрію). Не кажучи вже про те, що при виробництві використовуються консерванти, за своєю суттю є небезпечними канцерогенами, що можуть призвести до виникнення злоякісних пухлин.

У чіпсах дуже високо вміст жирів і вуглеводів. Причому всі ці жири гідрогенізовані, а це означає, що вони підвищують рівень холестерину в крові. Це є прямим ризиком виникнення інсультів та інфарктів. У 100 грамах такої їжі міститься без малого 600 кілокалорій, що досить немало. А якщо врахувати, що багато хто може з'їдати в день як мінімум по дві пачки чіпсів, то виникає ожиріння з усіма витікаючими наслідками.

Чималим попитом (особливо серед школярів та студентів) користуються сухарики - продукт в маленьких пакетиках, який можна знайти в будь-якому магазині або кіоску. Незважаючи на дешевизну і приємний смак, вони не менш шкідливі, ніж чіпси. Сухарики являють собою справжню «джерело» всіляких хімічних інгредієнтів - спецій, підсилювачів смаку, різних барвників. Ще в них додають спеціальні речовини, що сприяють хорошій хрусткості. На відміну від домашніх сухарів, які готуються підсушуванням в духовці шматочків хліба, магазинні сухарики роблять за допомогою масла, що вмить підвищує в них всі допустимі показники калорійності. Солі в них також міститься чимало, що створює ризики виникнення артеріальної гіпертензії та інших захворювань серця і судин.

І чіпси, і сухарики свій згубний вплив на організм не обмежують шлунково-кишковим трактом і обміном речовин. Часте вживання такої з дозволу сказати їжі здатне спровокувати захворювання печінки, жовчного міхура, підшлункової залози і навіть сечовидільної системи. Причому, підкреслимо, багато з них мають злоякісну пухлинну природу.

Скажіть «ні» лимонаду і енергетикам

Ці напої називають хімічними, і тут немає жодного перебільшення. Люди (особливо діти, підлітки та молодь) охоче купують їх, найчастіше недооцінюючи, яким серйозним ризикам піддають своє здоров'я.

Сучасні лимонади зовсім не схожі на ті, які були в радянський час. Тепер в пляшках з яскравими етикетками продається небезпечна суміш глюкози, хімічних ароматизаторів і барвників з додаванням вуглекислоти. Виробники нерідко вводять в оману, заявляючи, що багато видів лимонадів мають низьку калорійність, оскільки використовують замість глюкози цукрозамінники. Однак вони є синтетичними речовинами, які також можуть спровокувати збої в метаболізмі людини. Наприклад, такий замінник як аспартам (позначається кодом Е951) містить у своєму складі фелатанін. Цей інгредієнт у великих дозах здатний викликати напади
паніки, неконтрольованої злості і навіть маніакального синдрому.

Багато любителів газованої води з цукро звертають увагу на те, що вони якщо й втамовують спрагу, то на вельми короткий час. І потім хочеться пити з подвоєною силою. Чому? Вся справа в тому, що штучний підсолоджувач настільки «живучий», що слина не в змозі його швидко і добре видалити. Розклавши слизову рота, замінник цукру дає нудотний присмак, провокуючий якусь залежність від таких лимонадів. А саме: втамувати штучно виниклу спрагу тягне не простою водою, а новою порцією цього ж напою.

Незалежно від того, що саме міститься в лимонаді - цукор або його замінники - такий напій серйозно порушує в організмі кислотно-лужний баланс, що в свою чергу також сприяє виникненню захворювань. Провокатором ожиріння крім цукру служить і бензоат натрію (код - Е211), що додається в напої в якості консерванту. Це відбувається з причини гноблення їм важливих ферментів. Крім цього консерванти та інші шкідливі добавки служать причиною запорів, дерматологічних захворювань, а також раку стравоходу і шлунка, знижують імунітет.

Особливу стурбованість у фахівців викликає вживання енергетиків або енерготоніків, яке останнім часом зросла, і знову ж серед підростаючого покоління та молоді. Ці напої є штучними стимуляторами центральної нервової системи. Тобто насправді вони ніякої енергії не дають, а лише сприяють посиленому вивільненню резервів організму, які, однак, не нескінченні. В енергетичних напоях є сусідами такі активні речовини як кофеїн і алкоголь, які протилежні за своїм впливом на організм. У тому сенсі, що один володіє бадьорить ефектом, а інший розслабляє. І можна собі тільки уявити, який стрес відчуває організм від їх взаємовиключних ефектів.

Насторожує і те, що доза кофеїну в таких напоях зазвичай підвищена, тому вони можуть спровокувати серйозний стрибок артеріального тиску. Тому ні в якому разі не потрібно поєднувати вживання енергетиків і заняття спортом, оскільки можливий летальний результат (такі випадки у світовій практиці вже були). Кофеїн також має сечогінну дію і якщо випити енерготонік відразу після тренування, під час якої і так з потом втрачається чимало рідини, то втрати тільки збільшаться. Енергетики мають високу калорійність, можуть викликати синдром хронічної втоми і навіть призвести до виникнення депресій.

Не захоплюйтеся фаст-фудом

На жаль, не втрачає популярності і так звана швидка їжа, під якою маються на увазі чебуреки і біляші, картопля-фрі і шаурма, а також «знамениті» гамбургери. Вже одне те, що швидка їжа переважно смажена, робить її небезпечною для здоров'я (і смажать її в неодноразово використовуваному маслі). Багаторічне захоплення стравами, поїдати з пилу з жару, загрожує серйозними порушеннями травлення. У таких гурманів нерідкі печія та гастрити, запори і коліт. Плюс в організм надходять канцерогени, яких в такому маслі не менше, аніж в чіпсах та сухариках.

До фаст-фуду відноситься також локшина швидкого приготування. До шкідливої ??їжі зараховані шоколадні батончики, всілякі кекси в яскравих упаковках, горішки і т.д., які так люблять наші діти. Небезпека такої швидкої їжі ще й у тому, що вона сприяє формуванню неправильного харчової поведінки в дитинстві. І якщо вчасно не відучити від неї дитину, то він, ставши дорослою людиною, буде продовжувати неправильно харчуватися. Як показує практика, одними заборонами справі не допоможеш. Дієтологи рекомендують у таких випадках, щоб батьки подавали своїм дітям приклад і виключили зі свого раціону нездорову їжу.

Не "дружите» з ковбасою і копченостями

Всілякі ковбаси, сосиски, сардельки, а також пельмені відносяться до найбільш часто купується нами їжі. У цих продуктах дуже багато барвників, консервантів і канцерогенів. При виробництві названих продуктів в хід іде все: сало, свиняча шкурка, нутряний жир. Ну а для повного «щастя» недобросовісні виробники додають у фарш ... папір. Нерідко цей і без того малоприємний склад доповнюється випадково потрапили в промислову м'ясорубку мишами і щурами. М'ясо часто замінюється соєвими аналогами. Статистика свідчить про те, що у складі 70% ковбас і сосисок містяться генно-модифіковані зразки сої.

Копчені продукти (м'ясо та риба) теж знаходяться в «антирейтингу» шкідливих продуктів, і зобов'язані цим високому вмісту канцерогенів, зокрема, бензопірену. Лабораторним шляхом встановлено, що в одному шматочку копченої риби міститься стільки фенолів (ці сполуки надзвичайно токсичні), скільки людина не вдихає на відкритому повітрі або з вихлопних газів за цілий рік.

Вчені проти шкідливої ??їжі

Вченими всього світу робляться активні спроби привернути увагу урядів і громадськості до проблеми нераціонального і відверто шкідливого харчування. З
цією метою проводяться масштабні дослідження з використанням найсучаснішої техніки та реактивів, які документально підтверджують вміст небезпечних речовин в різних популярних продуктах харчування. І на основі цього готуються різні пропозиції щодо вирішення цієї проблеми.

Так, у ряді штатів США вже довгий час заборонений продаж у школах солодких газованих напоїв і фаст-фуду. У більшості держав світу ведуться активні інформаційні кампанії, в ході яких на доступному для розуміння мовою до людей доводяться відомості про шкідливі для здоров'я продуктах. Звучать пропозиції та економічного характеру. Наприклад, британські вчені ініціювали введення 20-відсоткового податку на небезпечні продукти, а придбання населенням здорової їжі, навпаки, субсидувати. Вони вважають, що таким способом можна буде обмежити вживання небезпечної їжі і тим самим знизити фактори ризику ожиріння і захворюваності серцево-судинними недугами.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar