Tue06272017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Спорт Новини спорту Хокей Сергій Мозякин визнаний MVP сезону

Сергій Мозякин визнаний MVP сезону

Про це повідомляє офіційний сайт ліги. У минулому сезоні Мозякин набрав 76 (35 +41) очок в 48 матчах регулярного чемпіонату КХЛ, ставши кращим бомбардиром і снайпером ліги.

У символічну збірну сезону увійшли воротар Олександр Єрьоменко («Динамо» Мск), захисники Ілля Нікулін («Ак Барс») та Ілля Горохов («Динамо» Мск) і нападники Мозякин, Віктор Тихонов (СКА), Олександр Радулов (ЦСКА)

Список решти лауреатів:

Кубок переможця Конференції «Захід»: «Динамо» Мск

Кубок переможця Конференції «Схід»: «Трактор»

Приз імені Всеволода Боброва - команді, закинула найбільшу кількість шайб: СКА - 238

Найціннішому гравцеві плей-офф: Олександр Єрьоменко («Динамо» Мск)

Самому результативному захисникові регулярного чемпіонату: Ренат Мамашов («Нафтохімік») - 42 очка (10 +32)

Найкориснішому гравцеві регулярного чемпіонату за системою "плюс / мінус»: Йонас Енлунд («Сибір») - «+21» у 51 матчі

Кращому воротареві: Олександр Єрьоменко («Динамо» Мск)

«Краща трійка» - самому результативному ланці регулярного чемпіонату: Микола Кулемін - Євген Малкін - Сергій Мозякин («Металург» Магнітогорськ) - 40

«Джентльмен на льоду» - хокеїстам, що поєднує високу ігрову майстерність з коректним поведінкою на майданчику: захисник Кевін Даллмен (СКА) - «+31», 22 хвилини штрафу; нападаючий Сергій Мозякин («Металург» Магнітогорськ) - 82 очка, 6 хвилин штрафу

«За вірність хокею» - кращому гравцеві ветерану: Максим Соколов («Нафтохімік»)

Приз імені Олексія Черепанова - кращому новачкові сезону: Валерій Нічушкін («Трактор»)

«Секунда» - за найшвидший і найпізніший голи: Мікс Індрашіс («Динамо» Рига) - 00:08 (31.10.2012 у ворота СКА); Денис Казіон («Северсталь») - 118:48 (25.02.2013 у ворота «Локомотива»)

«Залізна людина» - хокеїстові, який провів найбільшу кількість матчів за останні три сезони: Станіслав Чистов («Трактор») - 220

Найкращому тренеру: Олег Знарок («Динамо» Мск)

Приз імені Валентина Сича - кращому керівнику клубу: Аркадій Ротенберг («Динамо» Мск)

Приз імені Володимира Піскунова - кращому адміністратору клубу: Анатолій Воробйов («Трактор»)

Приз імені Андрія Зіміна - кращому лікаря клубу: Валерій Конов («Динамо» Мск)