Mon08212017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Спорт Новини спорту Автоспорт Серхіо Перес винить за зіткнення в Монако Кімі Райкконена

Серхіо Перес винить за зіткнення в Монако Кімі Райкконена

Серхіо Перес впевнений, що контакту з Кімі Райкконеном у фінальних стадіях Гран-Прі Монако можна було б уникнути, якби фін ставив йому вільне місце.

Перес намагався обійти Райкконена в шикані, намагаючись піднятися на п'яте місце, після успішних обгонів Фернандо Алонсо і Дженсона Боттона раніше. У результаті стався контакт, в результаті якого Кімі отримав прокол заднього лівого колеса і був змушений заїжджати на піт-стоп, а Серхіо взагалі зійшов через кілька кіл через проблеми з гальмами.

І пілот McLaren не сумнівається, що цього б не сталося, якби суперник з Lotus залишив йому місце, як це раніше зробили Алонсо і Баттон.

"Його дії були ризикованими, але в той же час у цьому ж самому місці я обігнав Дженсона і Фернандо. У таких випадках ти повинен залишати місце для суперника. Якщо ви переглянете запис цього інциденту, ви побачите, що я вдарився об рейки безпеки на вході в поворот. Кімі взагалі не залишив мені простору, тому я не зміг уникнути цього зіткнення. так що, якщо хтось і міг зробити так, щоб цього не сталося, це Кімі, "- сказав Перес.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar