Tue06272017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Спорт Новини спорту Теніс Рафаель Надаль обіграв Даніеля Брандсом

Рафаель Надаль обіграв Даніеля Брандсом

Ну, ніяк не очікував Рафаель Надаль, що у своєму першому матчі в Парижі йому доведеться настільки несолодко. Ім'я суперника іспанцеві практично нічого не говорило.

Так, Даніель займає місце в шостому десятку світового рейтингу, але не більше того. З початку грунтового сезону Брандс нічого особливо не показував, обігруючи нижчестоящих тенісистів і поступаючись більш титулованим гравцям. Та й вік - 26 років - говорив про те, що різкого прогресу від німця чекати не варто. Але в даний момент цей самий Брандс змусив зійти з Рафи сім потів.

У дебюті матчу складалося враження, що Надаль ще не до кінця увійшов у гру. Іспанець справно брав свою подачу, але те ж саме робив і його опонент. Даніель атакував за першої ж можливості, а кожен м'яч намагався пробивати з максимальним зусиллям. Якщо врахувати, що відсоток помилок у перших двох сетах у нього був досить низьким, то нічого дивного в проблемах Надаля немає і бути не може. А Брандс, навпаки, насолоджувався моментом і в дев'ятому геймі зробив брейк, який і вирішив долю першої партії.

Програний Надалем перший сет став неприємним сюрпризом для іспанця. Подібне на Відкритому чемпіонаті Франції з ним відбувалося всього тричі. У 2005-му у фіналі проти аргентинця Маріано Пуерти, в 2006-му у фіналі проти Роджера Федерера і в 2009-му в нещасливому матчі четиертого кола проти шведа Робіна Содерлінга. Мало того, за всю кар'єру це був всього лише 15-й програний Рафой сет в 54 матчах на «Ролан Гаррос».

А тут якийсь маловідомий німець ... Так думали шанувальники Надаля. Вони напевно розраховували, що вже у другій партії їх улюбленець поведе гру першим номером і отшлепает зарвався Даніеля. Але не тут-то було. Брандс продовжував гнути свою лінію, і небезуспішно. На додаток до своїх безпомилковим діям німець ще став стабільно «чистити» лінії - що задні, що бічні. І цей момент також виводив Надаля з себе. Іспанець з останніх сил тримав свою подачу, але на прийомі він програвав німцеві, як кажуть, за явною перевагою. І коли на тай-брейку Даніель повів з рахунком 3-0, це нікого не здивувало. Але тут вже Надаль взявся за справу і показав, хто в цьому паризькому будинку господар. З подальших восьми очок іспанець виграв сім і фактично позбавив суперника надій на сенсацію.

Наступні дві партії пройшли мало не за однаковим сценарієм. На початку Рафа робив брейк, після чого утримував свою подачу. Лише в четвертому сеті він дозволив собі взяти на прийомі два гейми. А вже коли останнє очко було зіграно, Рафа радів не менше, аніж перемозі на якому-небудь «Мастерсі». -Як, а викластися йому довелося на повну котушку.