Mon08212017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Спорт Новини спорту Теніс Світлана Кузнєцова вибила з турніру Катерину Макарову

Світлана Кузнєцова вибила з турніру Катерину Макарову

Жереб звів двох російських тенісисток, а за сумісництвом просто чарівних дівчат, вже на стадії першого кола «Ролан Гаррос». Перед початком цього матчу невелика перевага за особистими зустрічами був на боці Світлани Кузнєцової - 2:1.

На початку зустрічі обидві спортсменки впевнено взяли по гейму на своїй подачі, а потім у Катерини Макарової почалися проблеми. Чотири рази було рівно на подачі москвички? і Світлана Кузнєцова зробила перший брейк. Вже в наступному геймі Макарова виконала кілька відмінних прийомів і трохи вирівняла ігрову ситуацію, зробивши ребрейк. Правда під кінець сету Катерина знову віддала свою подачу, а разом з нею і першу партію. Кузнєцова дуже потужно атакувала із задньої лінії, в потрібний момент виконуючи дивовижні укорочені удари.

Схоже, що ця впевненість співвітчизниці надломила Катерину Макарову. У перервах між сетами на її очах з'являлися сльози. Вона програла цей матч ще до стартовою подачі. Кузнєцова віддала в другому сеті два своїх гейми, при цьому зробивши чотири брейка. Відчайдушно билася Макарова до самого останнього розіграшу, але вже дуже обачно і холоднокровно грала Світлана як у захисті, так і в атаці.

Кількість невимушених помилок у матчі було практично рівним (у Кузнєцової - 18, у Макарової - 20), а от по чисто виграними м'ячами відчутну перевагу у переможниці «Ролан Гаррос» -2009 - 31:20.

Катерині Макарової спасибо за відчайдушну боротьбу. А участь у турнірі продовжить Світлана Кузнєцова, якої у другому колі Відкритого чемпіонату Франції чекає зустріч з Магдаленою Рибариковою зі Словаччини.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar