Mon08212017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Спорт Новини спорту Теніс Марія Шарапова взяла гору над Су-Вей Сьех

Марія Шарапова взяла гору над Су-Вей Сьех

Старт паризького мейджора вийшов у Марії Шарапової відмінним у всіх відносинах. Завдяки високому номеру посіву російської примі навіть теоретично не могла попастися більш-менш сильна опонентка.

Так воно і вийшло. Тайвань ніколи в клуб тенісних держав не входив, а тому Су-Вей Сьех не повинна була доставити Марії хоч якихось клопотів.

З перших же м'ячів Шарапова позначила, хто є хто в цьому матчі. Росіянка під нуль взяла свою подачу і, помучившись п'ять хвилин на прийомі, зробила перший брейк. Надалі Марія трохи послабила хватку і дозволила суперниці показати все, на що вона здатна. І Су-Вей очікування публіки в якійсь мірі виправдала. Зокрема, Сьех показала, що у неї прекрасне почуття м'яча. Не раз і не два вона ловила Марію на протиході ударами по висхідному м'ячу. Нехай вони були не такі потужні, як у росіянки, але завдяки досить м'якою натяжці м'ячі від ракетки Су-Вей летіли як з пращі. Але на кожну дію є своя протидія, як казав старина Ісаак Ньютон, і Марія пред'явила свої козирі.

У першу чергу, росіянка прекрасно подавала. Варто було Сьех трохи зав'язати боротьбу на прийомі, як тут же у Шарапової зі свистом проходила перша подача. Ейсів друга ракетка світу на свій рахунок записала небагато, але на прийомі її опонентка часом виглядала статисткою. Плюс до цього, Марія показала, що знаходиться в дуже непоганій фізичній формі. Не раз і не два Су-Вей грала укороченими ударами, але переважна більшість цих м'ячів Шарапова наздоганяла і вигравала очко. Не обходилося, звичайно, і без помилок з боку чинної переможниці «Ролан Гаррос», але вони були настільки рідкісні, що на них можна не звертати увагу.

У результаті, матч закінчився рівно через 55 хвилин після першого удару. Марія в кожній партії зробила по два брейка, а на своїй подачі не надала Су-Вей жодного шансу. Тепер російську приму в матчі другого кола чекає зустріч з Ежені Бушар з Канади, яка обіграла Цвєтану Піронкову з Болгарії.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar