Mon08212017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Світ Світові новини Африка Рада Безпеки обговорить ситуацію в Центральноафриканській Республіці

Рада Безпеки обговорить ситуацію в Центральноафриканській Республіці

Коаліція повстанських груп «Селек» здійснила напади на кілька міст у Центральноафриканській Республіці і прямує до столиці Бангі.

Про це повідомляє Управління ООН з координації гуманітарних питань. За даними ООН, населення в зоні нападів покидає свої домівки і шукає притулку в безпечних місцях, включаючи прикордонні зони з Демократичною Республікою Конго і Камеруном.

ООН висловлює серйозну заклопотаність у зв'язку з погіршенням обстановки і порушенням повстанцями Всеосяжного мирної угоди, підписаної в Лібревілі в червні 2008 року.
Пословам Мартіна Несіркі, прес-секретаря глави ООН, незважаючи на тимчасове виведення допоміжного персоналу, ООН продовжує зусилля з вирішення кризи і наполягає на дотриманні вимоги Ради Безпеки про негайне припинення бойових дій

«Ми закликаємо обидві сторони, уряд і повстанців, спрямувати всі зусилля на діалог з метою запобігання насильства, діалог, який приведе до мирного врегулювання конфлікту і до дотримання Всеосяжного мирної угоди підписаної в Лібревілі, - заявив Мартін Несіркі. - Ми вітаємо регіональні спроби знайти політичне рішення і досягти стабільності ».

В ООН стурбовані, насамперед, безпекою біженців, кількість яких вже перевищує 316 000. Ще 700 тисяч проживають в Бангі, який загрожує стати новим осередком розростання конфлікту. Дії повстанців серйозно ускладнюють доставку гуманітарної допомоги в ті райони країни, де спалахнуло насильство.
У четвер Рада Безпеки проведе консультації щодо ситуації в Центральноафриканській Республіці.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar